Skip to content
sisfonik sistemi vesbo ankara toptacı bayii
sisfonik sıstem uygulama bayii
vesbo
geberit

ANKARA TOPTANCI BAYII

Slide 1

GAZIANTEP AIRPORT TERMINAL BUILDING

Slide 1

PTT HADIMKOY CARGO PROCESSING CENTER

previous arrow
next arrow

Our Ongoing Projects

SAMSUNG 900 YATAKLI ŞEHİR HASTANESİ

0%

POMEGA KONTROLMATİK LİTYUM PİL FABRİKASI

0%

KAYSERİ HAVALİMANI PROJESİ

0%
This installation, called the Siphonic System, is a modern rainwater drainage method.
Although traditional systems pull the air and water mixture from the roof with the force of gravity,
Siphonic System draws and evacuates the water with the negative vacuum force created by the airless water inside the pipes.

ADVANTAGES OF THE SIPHONIC SYSTEM

Subtract

Verimlilik

Daha düşük çaplı borular, daha az süzgeç, daha az iniş, daha az boru metrajı: Tüm bunlar kurulum maliyetini düşürmektedir. Yatay borularda eğime gerek kalmadığı için bina içi alan daha verimli kullanılabilir.

Vector

Güvenlik

Sifonik tasarım yazılımının titiz bir güvenlik kontrol mekanizması bulunmaktadır. Sadece yazılımımız tarafından onayı verilmiş tasarımlar kullanılır. Gelişmiş kelepçe ve ray sistemi ile borulardaki sıcaklık değişimlerinden kaynaklı şekil değişikliklerinin önüne geçilir. Özel muayene bacaları ile sistemde havalandırma sağlanır, ayrıca aşırı yağış durumlarında emniyetli bir taşıma gerçekleştirilir.

Group

Sistem tasarımı

Sifonik sistem tasarım yazılımı; performans, güvenlik ve dayanıklılık ölçütlerini optimize etmektedir. Sifonik sistemlerini, binaların karakteristik özelliklerini göz önüne alarak tasarlamaktayız. Sisteminiz ayrıca, binanızın altyapı sistemlerine uyumlu çalışacak şekilde tasarlanır.

Group (1)

Kurulum

Yatay borular için kullandığımız taşıyıcı ray sistemi, sunduğu kolaylıklarla kurulumun en kısa sürede, kolay ve güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Metal süzgeç kurulumunu basitleştirmek için ise süzgeçlerimiz en az parçadan oluşacak şekilde tasarlanmıştır.

SİFONİK SİSTEMİN AVANTAJLARI NEDIİ?

PRODUCTS

Among the wide product range of distinguished brands, the products you need in the installation of all systems,
We are at your service for fast and convenient supply.

Our company, which started its operations in 2015; It carries out siphonic system design and application works in the construction and mechanical installation sector. We are progressing by adding a new one to our experience every day with the projects we have completed since the day we were founded.

About Us

OFFICE

STORE

OFFICE

STORE

tesisat malzemeleri Call Now Button